Zahradní slavnost 9. třídy

IMG_5323

V úterý 24. června 2014 se na naší školní zahradě od 15:00 hodin konala Zahradní slavnost 9. třídy. Ten den jsme se slavnostně oblékli a byli jsme nervózní, aby vše dobře proběhlo.

Paní ředitelka zahájila slavnost úvodním projevem. Poté nám Tereza Plášilová přednesla proslov 9.řídy. Zazpívali jsme píseň ,,Nevzdávám‘‘ a následovalo rozloučení s učiteli a žáky. Poté jsme zazpívali píseň ,,Cesta‘‘

Následovala vystoupení 1. stupně, která zahájila 1.A tanečkem „Kluci, kluci s klukama a holky, holky s holkama. Taneční vystoupení 1.B na hudbu z filmu Shrek předvedli žáci ve shrečích maskách. „Máme obludu“ se jmenoval veselý taneček 2. a 3. třídy. Čtvrtá třída zpívala a tancovala na píseň „Pátá“ z filmu Rebelové. „The Fox“ se jmenoval taneček, který předvedla 5. třída. Následovalo vystoupení kroužku aerobiku Bohutín /I.skupina/ na píseň „I like to move it“ z filmu Madagaskar. Zajímavé bylo vystoupení Hip-Hopu Marka Heřmana. Celý program zakončilo vystoupení kroužku aerobiku /II. skupina / od Lady Gaga „Aplausse“. Na závěr jsme zhlédli sladké představení 1. stupně „Chocolate“. Za připravená vystoupení všem děkujeme.

Zbytek slavnosti pro nás uplynul rychle, ovšem my jsme byli rádi, že už to máme za sebou a můžeme se jít převléci do pohodlnějšího oblečení.

 

Za žáky 9. třídy ZŠ Bohutín Ilona Bulvová

 

IMG_5349

IMG_5353IMG_5340