Lední revue

Ve středu 27. března žáci 1. stupně zhlédli dětskou krasobruslařskou revue, kterou každoročně jako zakončení sezóny pořádá Oddíl krasobruslení Příbram. Letos se jmenovala „Pohádky nejen na dobrou noc“.

Ve svých vystoupeních se nám představili malí večerníčci z mateřských škol, členky synchronizovaného bruslení se svou soutěžní skladbou a všichni ostatní členové klubu v rolích večerníčkových postav. Ožívali tu Rákosníčci, včelky Máji, včelí medvídci, Rumcajs se svou rodinou, Amálky, ale i Spejbl s Hurvínkem. Součástí revue bylo i vystoupení hostů – dětských krasobruslařských „hvězd“ – nejlepších jednotlivců i párů v republice. Možná, že o nich ještě uslyšíme, až budou dospělí…Už teď nám ukázali, že jsou opravdu dobří!

Show se všem dětem moc líbila a už teď se těšíme na setkání zase za rok a jsme zvědaví, co nám malí bruslaři připraví nového.

  Mgr. Lenka Malá