Sportovní dopoledne s SK Litavan Bohutín

Úterý 15. září 2020 si zpestřila 1. a 2. třída ZŠ Bohutín sportovním dopolednem.

Za krásného počasí babího léta jsme se vydali na hřiště SK Litavan Bohutín, kde byly zejména pro chlapce připraveny hrátky s fotbalovým míčem. Kluci si mohli vyzkoušet svou obratnost, přesnost a na závěr si zahráli pod vedením místního trenéra malý fotbálek.

Děvčata zatím hrála na vedlejším hřišti vybíjenou, ale později se zvědavě přesunula za spolužáky, a i ona si vyzkoušela své sportovní dovednosti.

Dopoledne rychle uteklo a nikomu se ze hřiště zpátky nechtělo. Děkujeme touto cestou SK Litavan za spolupráci a věříme, že mezi našimi šikovnými žáčky naleznou své budoucí svěřence, které naučí hrát fotbal. Práce s mládeží je v bohutínském klubu dlouhodobě na vysoké úrovni.

Mgr. Lenka Malá