Vánoční tvořivá dílna ve třetí třídě

Ve čtvrtek 22. 11. 2018 se v odpoledních hodinách sešlo několik maminek se svými ratolestmi ve třetí třídě k vánočnímu tvoření. Každá z nich přišla s pěkným nápadem, jak zaujmout děti při přípravě výrobků na již tradiční vánoční jarmark. V příjemné předvánoční atmosféře provoněné vánočními perníčky a jehličím děti se svými maminkami vyráběly svícínky, papírové andělíčky, sněhuláčky, skřítky ze šišek, zvířátka z ponožek, adventní věnce a balíčky se sušeným ovocem. Toto tvoření ještě více umocňovala příjemná vánoční hudba. Odměnou za dobře odvedenou práci bylo pro nás vědomí, že děti tvoření baví, což bylo patrné z jejich rozzářených tváří.

Všem zúčastněným maminkám a jedné babičce bych chtěla poděkovat za jejich vstřícnost a obětavost. Již nyní se těším na naše další společná setkání.

                                                                                                                              Mgr. Jitka Mrázová, třídní učitelka