Budoucí prvňáčci ve škole aneb Škola nanečisto

Dne 26. 6. 2018 proběhla v naší základní škole Škola nanečisto. Budoucí prvňáčci se sešli v hojném počtu a strávili společné odpoledne se svou budoucí paní učitelkou.

Nejprve se všichni společně poznali, poté vyrazili na exkurzi školou. Zavítali za svými kamarády ze školek do družiny, kde si pohráli, a pak přešli do tělocvičny, kde hráli různé pohybové hry. Nakonec se vrátili do třídy a vymalovali krásně sovičku, která na ně bude čekat v září v jejich třídě.
Budoucí prvňáčci byli velice šikovní a stateční, nikdo nesmutnil, nikdo nebrečel, ba naopak, všichni se smáli a užívali si první opravdové chvilky ve škole. Už se moc těším, až se 3. září opět všichni společně shledáme!

 

                                                                                                                       Mgr. Lada Žáčková