Školní výlet 5. a 6. třídy

V pondělí 4. 6. 2018 jsme společně se žáky 5. a 6. třídy vyrazili na výlet do milovického zábavního parku Mirakulum. Počasí se nám opravdu vydařilo, a proto nic nebránilo tomu, abychom si užili den plný zábavy a dobrodružství.

Děti i učitelé zažili spoustu legrace. Zaskákali jsme si na obřích trampolínách, prošli se lanovým centrem i podzemními chodbami, vyzkoušeli všemožné prolézačky a houpačky, dokonce jsme navštívili nově otevřený vodní svět. Asi největším zážitkem pro nás všechny byla jízda obrněným vozidlem na tankodromu.

Všichni jsme si výlet moc užili a doufáme, že i v příštím roce se nám podaří zorganizovat podobnou akci plnou zábavy a adrenalinu.

                                                           Lada Žáčková, Nikola Hložanková, třídní učitelky