On line reportáž z Anglie – 4. den

Anglie

Anglie – 4. den

Dnes ráno jsme šli tento týden naposledy do školy, takže už to učení nebylo tak intenzivní, protože se nikomu z nás do toho moc nechtělo. Těsně před posledním zvoněním jsme dostali něco jako u nás vysvědčení a na něm naše známky. O nich pak jsme diskutovali při obědě. Po obědě jsme se sešli u tenisových kurtů a společně vyrazili k Ramsgates Wartime Tunnels (Ramsgatské válečné tunely), v nichž lidé přebývali za 2. světové války, jelikož na Ramsgate bylo shozeno dohromady nejvíce bomb. V tunelech jsme mohli vidět velmi propracovaný systém větracích šachet. Také nás ohromilo, kolik lidí se do tunelů vejde, prý 60 tisíc lidí. Byly tam však také k nahlédnutí domečky, které si lidé vytvářeli ze dřeva a jiných materiálů, aby se tu cítili lépe. Na večer jsme se vrátili zpět k rodinám a vše jim vyprávěli.

Michal Haušild, 7. třída

Anglie

Anglie

Anglie

Anglie