Bohutínští prvňáci navštívili své kamarády ve školkách

IMG_8532Žáčci z prvních tříd ZŠ Bohutín navštívili své kamarády a paní učitelky ve svých bývalých školkách. Přijeli za nimi do MŠ Třebsko, Láz i na Vysokou Pec. Všichni se moc těšili, že se pochlubí, co se ve škole už naučili. Samozřejmě se také těšili na to, že si chvilku ve svých školkách pohrají.

Bylo to radostné setkání. Ač jsou děti ve škole spokojené, ve školkách se vítaly se svými bývalými paní učitelkami i svými kamarády. Děti z 1. A ukázaly, jak vytleskávají slova a přednesly básničku. Do úkolů prvňáci zapojili i budoucí školáky. I oni byli moc šikovní. Děti z 1. B si připravily říkanky k písmenkům a dva veselé tanečky. Obě třídy samozřejmě ukázaly, co už umí přečíst a pochlubily se se svým slabikářem.

Ve dnech 23. a 24. ledna je připraven v ZŠ Bohutín pohádkový zápis do 1. tříd. Letos to bude Šmoulí zápis! Předškoláčkům děti dovezly od Šmoulů krátký dopis o tom, co je ve škole čeká. Děti se na zápis moc těší a my se zase těšíme na ně!

 

Mgr. Lenka Malá, budoucí paní učitelka 1. třídy

IMG_1795

OLYMPUS DIGITAL CAMERA