Základní škola Bohutín
ZŠ Bohutín,
okres Příbram

Pozvánky na semináře pro rodiče

obrázek

Nabízíme dvě pozvánky na semináře pro rodiče, které se budou konat online v rámci rodičovských kaváren.
Jak posílit duševní zdraví nejen dětem a nejen v koronakrizi a sám zůstat v klidu a Jak předcházet šikaně a kyberšikaně u vlastních dětí.

Vážení rodiče,

nabízíme vám dvě pozvánky na semináře pro rodiče, které se budou konat online v rámci rodičovských kaváren. Tyto semináře jsou podpořené z projektu MAP II ORP Příbram. Vřele doporučuji rodičům se zúčastnit. Lektorka je skvělá.

 

Rodičovská kavárna on-line Jak posílit duševní zdraví nejen dětem a nejen v koronakrizi a sám zůstat v klidu

29.9.2021  od 17:00  (2 vyuč. hodiny+ 1 hodina konzultací) 

Lektorka si připravila  povídání s rodiči o charakteristikách současného dětství, o tom, jak je těžké zvládat distanční výuku a návrat do školy, jak mohou rodiče pomoci, také o tom, jak lze dítě posílit a pomoci mu zažít úspěch a zacyklit v úspěchu.  Problémem může být zacyklení v neúspěchu. Jak být rodičem, který dokáže vlastní dítě posilovat a zajistit mu tak dostatečné sebepojetí a sám sebe zbytečně nestresovat.

Často je i na Vás, jak se kavárna odvíjí, protože je vhodné, když se připojujete, mluvíte a zeptáte se i na to, co Vás pálí. Nikdo Vás však nenutí, můžete jen přijít a  chvíli si odpočinout a mlčet.

Prosím Vás, aby se zájemci přihlásili zde nebo na níže přiloženém přihlašovacím formuláři do 20.9.2021. Seminář proběhne online formou. Všem přihlášeným účastníkům organizátor zašle včas podrobný návod, jak se k semináři připojit.

 Přihlašovací formulář - MailScanner has detected definite fraud in the website at "forms.gle". Do not trust this website: https://forms.gle/o7ofgpMerDEyDqC88

obrázek

Rodičovská kavárna on-line Jak předcházet šikaně a kyberšikaně u vlastních dětí

12.10.2021 od 17:00 (2 vyuč. hodiny + 1 hodina konzultací)

Povídání o znacích šikany a kyberšikany, jejich odlišnostech, možnostech rodiče tomuto alespoň částečně předcházet, hledání společných cest. Co mohu já jako rodič udělat, aby moje dítě mělo dostatečné sebepojetí, jak ho mohu ochránit? Čeho si všímat? Jak být proaktivní v prevenci? Opět je i na Vás, jak se on-line kavárna odvíjí, protože je vhodné, když se připojujete, mluvíte a zeptáte se i na to, co Vás pálí. Nikdo Vás však nenutí, můžete jen přijít a  chvíli si odpočinout a mlčet.

Prosím Vás, aby se zájemci  přihlásili zde nebo na níže přiloženém přihlašovacím formuláři do 2.10.2021. Seminář proběhne online formou. Všem přihlášeným účastníkům organizátor zašle včas podrobný návod, jak se k semináři připojit.

Přihlašovací formulář - MailScanner has detected definite fraud in the website at "forms.gle". Do not trust this website: https://forms.gle/G9pdJfxt6pTg5pwu8

obrázek

Datum vložení: 15. 9. 2021 8:59
Datum poslední aktualizace: 15. 9. 2021 9:11
Autor: Správce Webu

Škola

Rychlý kontakt

Adresa:
ZŠ Bohutín, okres Příbram
Bohutín 37
262 41

Telefon:
ZŠ Bohutín: +420 318 676 217

Školní jídelna: 
+420 606 676 145

Email:
zsbohutin@zsbohutin.cz

Datová schránka: asxwehr

Kalendář akci

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31