Podpora školního poradenského pracoviště

Podpora školního poradenského pracoviště 1

Milí rodiče, milí žáci a žákyně,
stále platí možnost kontaktovat školní psycholožku, speciální pedagožku, školní metodičku prevence nebo výchovnou poradkyni v případě, že máte potíže s učením, nevíte, jak si rozvrhnout učivo a jak se učit, nebo si nemáte s kým promluvit.

Podpora školní psycholožky

Je pro vás současná doba náročná? Nemáte si s kým o tom promluvit, protože doma už je to trochu „ponorka“? Něco vás trápí? Nevíte si rady, jak se učit, jak si den rozvrhnout? Cítíte se smutně nebo máte velký strach? Ztratili jste chuť či motivaci něco dělat?

Nebojte se se svým trápením obrátit na školní psycholožku. Formu a čas konzultace domlouvejte e-mailem na vysinova@zsbohutin.eu.

Školní psycholožka poskytuje své služby i v období distanční výuky. Po dobu uzavření škol je možné konzultovat on-line. Na školní psycholožku se mohou obracet rodiče i žáci s problémy týkajícími se učení, režimových opatření, motivace, vztahů ale i při úzkostných či depresivních stavech či pocitech smutku.

Mgr. Pavlína Vyšínová, PhD.

Konzultace speciální pedagožky

Máte možnost kontaktovat speciální pedagožku Petru Pechačovou v případě, že máte potíže s učením (vysvětlení nebo opakování učiva) nebo jiné nesnáze.

Konzultace mohou probíhat přes videohovor nebo jiné alternativní formy komunikace. Kontaktovat speciální pedagožku můžete e-mailem pechacova@zsbohutin.eu

Mgr. Petra Pechačová

Podpora školní metodičky prevence a výchovné poradkyně

Jsme tu pro Vás a hlavně pro Vaše děti. Naše rozhovory mohou probíhat online nebo pomocí jiné alternativní formy komunikace. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailových adresách berkovcova@zsbohutin.eu a zackova@zsbohutin.eu