Krásné prázdniny a poděkování ředitelky školy

obrázek

Přejeme všem žákům, rodičům, zaměstnancům i příznivcům školy krásné a dlouhé prázdniny, příjemné prožití dovolené, nevšední zážitky a letní pohodu plnou slunce a odpočinku!

Vážení rodiče, milí žáci, pedagogové i nepedagogové,

ráda bych vám všem na tomto místě vyslovila veliké díky za vaše letošní nasazení a spolupráci!

Končí opravdu náročný a vysilující školní rok. Jeho absolvování ve ztížených podmínkách by ale nebylo možné bez úzké součinnosti, spolupráce a skutečně výborné a intenzivní komunikace s rodiči. Škola je technicky vybavená, pedagogové proškoleni, online distanční výuka je již žákům i vyučujícím důvěrně známá, ovšem bez vás rodičů by to prostě nešlo!

Všem pedagogům patří mé velké poděkování za přípravu a realizaci výuky a za to, že často pracovali i nad rámec svých povinností a se svými žáky se snažili tvořivě pracovat, diskutovat, povídat si, věnovat se jim individuálně, probudit je k aktivitě. Také nepedagogům velice děkuji za jejich poctivou práci.

Děkuji školské radě a spolku SRPŠ a hlavně panu starostovi a obecním zastupitelům za jejich podporu. Bez přízně a finanční pomoci obce by škola nemohla být tam, kde je. Děkuji také všem přátelům školy a dále spolupracujícím firmám i šikovným řemeslníkům za jejich vstřícnost a ochotu při řešení mnohdy svízelných situací.

Léto, slunce, voda, relax a odpočinek, ale i poznávání, setkávání a pohoda – to vše patří k prázdninám! Tak ať jsou ty vaše co nejlepší a skvěle si je užijete!

Krásné prázdniny a dovolené a samé báječné prázdninové zážitky přeje všem ze srdce

Mgr. Lada Králová a celý kolektiv pedagogů a zaměstnanců ZŠ Bohutín, okres Příbram

obrázek

Datum vložení: 30. 6. 2021 9:45