Projekt Zimní radovánky

V pondělí 25. března ukončili žáci 1. stupně ZŠ Bohutín projekt Zimní radovánky 2012. V lednu ho zahájily Závody psích spřežení a v dalších týdnech jsme jezdili na bruslení do Příbrami. Z technických a organizačních důvodů letos nedošlo na závody na běžkách a soutěž sněhových staveb.

Bruslení jsme si ale opravdu užili – kluci hráli hokej, jezdili jsme slalomy, zkoušeli jsme různé bruslařské styly, rychlobruslení a také jsme si zahráli různé hry. Všechny děti prokázaly své bruslařské dovednosti a ani prvňáci se nenechali zahanbit.

Na poslední bruslení se všichni těšili nejvíc. Byl totiž karneval! Na ledě se proháněli rytíři, indiáni i indiánky, kovbojové a kovbojky, piráti i pirátky, hastrmani, víly, upír, vězeň, čarodějnice, čerti, ale také nejrůznější zvířátka: tučňáci, kočky, papoušek, sova, lev, žirafa. Dokonce si přijeli zajezdit i fotbalisti, hokejisti nebo modelky. Nesmíme zapomenout na televizní Pipi a Hannah Montanu. Na konci karnevalového řádění se nikomu z ledu nechtělo. Každý si chtěl užít bruslí do poslední chvíle. Teď je uložíme do skříní a vyndáme je zase až za rok.

Jaro, kde jsi? Už tě netrpělivě vyhlížíme….

Mgr. Lenka Malá

více foto na http://skolabohutin.rajce.idnes.cz/