Bakaláři – výukové zdroje

Modul Výukové zdroje v systému Bakaláři obsahuje relevantní odkazy na volně dostupné materiály k výuce a procvičování látky. Z obrovského množství prověřených zdrojů můžete čerpat inspiraci a dětem obohatit samostudium tak, aby lépe pochopily i nově probíranou látku. Najdete zde jak audio a video materiály, tak textové dokumenty, online testy, příklady, cvičení či srozumitelné výklady učiva. Značně to dětem v tomto období ulehčí práci.

 

Jaké předměty jsou připraveny?

Aktuálně je zpracováno více než  8.000 výukových zdrojů. A jaké předměty konkrétně?

  • Matematika pro ZŠ a SŠ (3 890 zdrojů)
  • Český jazyk pro ZŠ a SŠ (2 161 zdrojů)
  • Chemie pro 2. stupeň ZŠ a SŠ (806 zdrojů)
  • Fyzika pro 2. stupen ZŠ (500 zdrojů)
  • Výchova k občanství pro 2. stupen ZŠ (645 zdrojů)

 

V počítači (webová aplikace):

V mobilní aplikaci: