Úspěch v anglické olympiádě

Dne 17. 2. 2020 se žákyně naší školy Lucie Tesaříková zúčastnila okresního kola olympiády Konverzace v anglickém jazyce. Lucka, která navštěvuje 7. třídu, soutěžila v kategorii 1A (pro 6. a 7. ročník). Nejdříve absolvovala písemný test, který se skládal z několika částí (gramatika, poslech a čtení s porozuměním). Po úspěšném zvládnutí písemného testu postoupila Lucka do dalšího, ústního kola, ve kterém zkušení porotci otestovali její konverzační schopnosti. Celkově se Lucka v okrese umístila na krásném 3. místě.

Lucii gratulujeme za perfektní výkon, přejeme mnoho úspěchů při dalším studiu anglického jazyka a především děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy na okresní úrovni!

                                                           Bc. Nikola Hložanková, vyučující anglického jazyka