První vysvědčení

Ve čtvrtek 30. ledna 2020 dostali mí prvňáčci první vysvědčení ve škole. Bylo zaplněné samými jedničkami. A zaslouženě!

Všechny děti musím velmi pochválit za jejich pololetní práci ve škole. Naučili jsme se chovat jako školáci, naučili se číst, psát, počítat a spoustu dalších činností. Vždycky se snažíme odvést svou práci co nejlépe, pomáháme si navzájem a radíme si. Děti si našly další kamarády a poznaly nové paní učitelky.

Stihli jsme i spoustu mimoškolních akcí – zpívali jsme na návsi, byli na exkurzi na Řimbabě, na výstavě v Rožmitále, ale zvládli jsme i plavecký kurs a bruslení s trenéry. Vyzkoušeli jsme si projektový Hračkový den a malou dílnu čtení.

Pochvala patří i rodičům, protože 1. třída je náročná i na domácí přípravu a podporu.

Přeji dětem, aby jim jedničky vydržely co nejdéle, aby se jim práce ve škole dařila a aby se jim u nás líbilo.

 

Mgr. Lenka Malá