Turnaj ve vybíjené 1. – 3. třída

První lednový týden se vybraní žáci a žákyně z 1. 2. a 3. třídy zúčastnili turnaje ve vybíjené. V úterý 7. ledna soutěžil chlapecký tým a ve čtvrtek 9. ledna 2020 dívky. Chlapci hráli velmi pěkně, jejich soupeři však byli silnější, a tak jsme ukončili soutěž v základní skupině.

O to více překvapila děvčata. Postoupila totiž do finálových bojů! Nechali jsme za sebou týmy z příbramských škol a s favority soutěže jsme prohráli jen těsně. V posledním zápase o medaile jsme zdolali velmi kvalitní tým rožmitálské školy a získali jsme zaslouženě 3. místo! Dívky dodržovaly pokyny, srdnatě bojovaly a pohár, který pro školu získaly, je jim spravedlivou odměnou. 

Složení týmu: Vanesa Vandrová, Viktorka Hrabušová, Monika Ráczová, Nela Horáková, Tereza Zamrazilová, Bára Bezoušková, Deniska Jandová, Editka Javorská, Anežka Burianová, Ája Zimová a Pavlínka Vávrová. Blahopřejeme!

Zároveň děkujeme obci Třebsko za bezplatnou dopravu na obě soutěže.

Mgr. Lenka Malá