Adaptační kurz 6. ročníku

V termínu od 11. – 13. 9. 2019 strávili žáci šesté třídy tři příjemné dny na adaptačním kurzu v rekreačním středisku uprostřed brdských lesů u obce Věšín. Program pro ně připravila školní psycholožka ve spolupráci s novým třídním učitelem. Pobyt byl zaměřen na rozvoj spolupráce, vzájemné poznání i sebepoznání. Užili jsme si spoustu legrace při skupinových hrách venku, a když jsme ve čtvrtek po snídani zjistili, že venku prší, náladu nám to nezkazilo, a uspořádali jsme turnaj v „prší“. Naštěstí počasí se umoudřilo, takže jsme mohli vyrazit na průzkum do lesa, vychutnat si noční oblohu plnou hvězd u táborového ohně i při noční hře se svíčkami. Děvčata si přivezla na památku barevný pramínek ve vlasech a chlapci návod na výrobu raketky, která skutečně létá. Všichni pak dostali náramek přátelství, který bude připomínat nejen nezapomenutelné zážitky z výletu, ale také to, že ve třídě se k sobě chováme jako kamarádi.

Mgr. Radek Surynek, Mgr. Pavlína Vyšínová, PhD.