Školní výlet 8. třídy

Ve dnech 12. – 14. 6. se žáci osmé třídy zúčastnili školního výletu v rekreačním středisku Věšín. Spolužáci ze 7. třídy, kteří navštívili stejné místo, přijeli nadšení a plný zážitků, a tak jsme se všichni na náš společný školní výlet velmi těšili. Po příjezdu jsme se ubytovali v chatkách a seznámili se s okolím.

Středeční odpoledne nám zpříjemnila naše školní psycholožka, která si pro nás připravila mnoho zajímavých her. Společně jsme si užili spoustu legrace a zábavy. Ve čtvrtek dopoledne jsme si vyšli na procházku do lesa a zorganizovali turnaj ve volejbalu a nohejbalu. Odpoledne jsme se vydali na výlet k Padrťským rybníkům. Při zpáteční cestě jsme se zastavili na točenou kofolu a zmrzlinu na grilu v Míšově. Večer jsme si užili společně při aktivitách, které si žáci připravili pro své spolužáky.

Na závěr bych chtěla říci, že jsem ráda, že jsme se výletu zúčastnili a měli možnost se blíže poznat.

 

Martina Berkovcová, Nikola Hložanková