Recitační soutěž

V úterý 23. 4. 2019 se v naší škole uskutečnila soutěž v recitaci. Přihlásilo se téměř čtyřicet žáků z 1. až 5. ročníku. Soutěžilo se ve třech kategoriích. V první kategorii vystoupili žáci z prvního ročníku, ve druhé soutěžili žáci a žákyně z druhé a třetí třídy a poslední kategorii tvořili žáci ze čtvrté a páté třídy. Všichni si na soutěž připravili pěknou básničku a bylo velice těžké vybrat ty nejlepší. Nejúspěšnější recitátoři byli oceněni diplomem, drobným dárkem a především velkým potleskem od diváků. Vítězům gratulujeme a těšíme se na další ročník soutěže!

Výsledky recitační soutěže

1. kategorie

  1. místo Anežka Sadílková
  2. místo Eliška Slámová
  3. místo Aneta Jarolímková a  Eliška Jelínková

2. kategorie

  1. místo Linda Turková
  2. místo Barbora Fialová a Leona Mádlová
  3. místo Emma Beranová a Nikol Kozelková

3. kategorie

  1. místo Jakub Černý
  2. místo Vojtěch Zábranský a Natálie Zimová
  3. místo Michaela Stehlíková, Veronika Sejková a Valerie Nováková