Exkurze v SOU Dubno

Dne 29. 11. 2012 jsme navštívili SOU Dubno. Jeli jsme tam linkovým autobusem po návštěvě Hornického muzea Příbram.

Přibližně od 11 hodin jsme začali s prohlídkou školy. Nejprve nám pan Krýdl shrnul, co se bude odehrávat a co se v různých třídách nachází. Při vysvětlování nám pustil i prezentaci o této škole. Byly nám představeny druhy oborů a zjistili jsme, že na celé škole studují jen dvě dívky.

Po prezentaci jsme se rozešli do tříd a vysvětlili si zajímavosti o daných oborech.
V některých třídách  jsme si mohli dokonce něco vyzkoušet.

Po skončení akce jsme jeli autobusem do Příbrami a tam jsme měli rozchod. Celá exkurze se všem moc líbila a z přednášek jsme si s sebou odnesli hodně zajímavých poznatků.
Dva naši žáci by na této škole chtěli studovat a myslím, že pro ně by to bylo velmi přínosné!

Žáci 9. třídy