Oznámení školní jídelny

Vážení rodiče,

 

dětem začaly vytoužené prázdniny, a přesto je čas již myslet na další školní rok. Ještě jednou prosím o zrušení všech pravidelných plateb včetně měsíce srpna, neboť první platbu je nutné uhradit v hotovosti spolu s přihlášením obědů. Přihlášené obědy z tohoto školního roku se nepřevádějí na příští školní rok. Přihlášku ke stravování je nutné obnovit.

 

Obědy na následující školní rok se mohou přihlašovat již v srpnu, a to 27. – 31. 8. 2018 vždy od  9.00 do 11.00 hodin. Dále pak v září mezi 6. a 10. hodinou.

 

Platby budou probíhat stejně jako v minulých letech: na září hotově, dále pak v měsících září až květen trvalým příkazem podle počtu přihlášených obědů.  Ve výjimečných případech hotově v září na I. pololetí a v lednu na II. pololetí.

 

Přihlaste, prosím, obědy včas – první školní den bývá dlouhé čekání na přihlášení obědů, stejně tak není možné první den přihlásit obědy telefonicky.

 

Přejeme Vám i Vašim dětem krásné slunečné prázdniny a budeme se těšit v příštím školním roce na shledání.

 

Jaroslava Křivonosková, vedoucí ŠJ