Velikonoční tvoření ve druhé třídě

V úterý 20. 3. 2018 bylo odpoledne ve druhé třídě rušno. Konalo se zde velikonoční tvoření rodičů s druháčky. Této akce se zúčastnilo překvapivě hodně maminek se svými dětmi. Každý přišel s pěkným nápadem, jak zaujmout malé děti a zároveň připravit mnoho pěkných výrobků na již tradiční velikonoční jarmark. V poklidné a pracovní atmosféře jsme zde zdobili kytičky a vajíčka z lineckého těsta, vyráběli jsme krásné travňáky, zajíčky ze sena a špalíků, vytvářeli jsme proutěné dekorace, papírové slepičky, květníčky a košíčky ze dřívek. Velice pěkné byly i kraslice zdobené vlnou a drobnými ozdůbkami. Děti se též s chutí zapojily do výroby papírových zajíčků a malovaných kytiček.

Všem tvořivým maminkám a jejich dětem bych chtěla poděkovat za účast a těším se na naše další společné setkání.

                                                                                                                                                                                                                                                                              Mgr. Jitka Mrázová