Nový školní rok je tady

Slavnostní zahájení školního roku 2017/2018 proběhlo již tradičně na školní zahradě. Po červeném koberci se do naší školy prošli skvělí prvňáčci s jejich paní učitelkou Ilonou Chvalníkovou. Noví žáčci nejprve dostali šerpy na důkaz svého vstupu do školy, a pak za doprovodu svých patronů, žáků 5. ročníku, vykročili do první třídy. Ve třídě s krtečkem si našli krabici s pomůckami a učebnicemi podle svého jména, představili sebe i svou oblíbenou pohádkovou postavu, namalovali svůj první školní obrázek a než se nadáli, odcházeli s úsměvem domů.

Vítáme všechny naše žáky v novém školním roce 2017/2018 a přejeme jim rok plný zážitků a radosti z poznávání. Ať je tento školní rok pro všechny žáky, učitele, správní zaměstnance, ale také rodiče rokem pohodovým. Ať je nám spolu hezky a práce se nám daří!