Hodnocení kroužku aerobiku

Ve školním roce 2014 – 2015 navštěvovalo kroužek aerobiku 42 děvčat – v 1. skupině, určené pro 1. a 2. třídu, to bylo 20 dívek a ve 2. skupině pokročilých 20 dívek.

Po celý rok jsme se učili základní kroky aerobiku vázané do sestav různé náročnosti, podle věku a schopností děvčat. Styl aerobiku je taneční, ale nezapomínáme ani na posilování a protahování svalstva.

Vyvrcholení činnosti kroužku je vždy v červnu. Ve středu 3. června 2015 jsme se již tradičně zúčastnili přehlídky skladeb na ZŠ Jiráskovy sady. Mladší skupina si připravila choreografii na píseň Meghan Trainor „All About That Bass“ a starší na nejnovější hit královny popu, Madonny, „Living For Love“. Obě vystoupení byla moc pěkná a děvčatům se povedla.

Další červnovou akcí je soutěž jednotlivců Masterclass, která se koná na DDM Příbram. Ani tady se naše děvčata neztratila. Do medailových umístění se probojovaly tři dívky. Počet zúčastněných v této soutěži rok od roku roste.

Závěr naší činnosti je na zahradní slavnosti, kde vždy představíme naše přehlídkové vystoupení všem žákům ZŠ Bohutín.

 Mgr. Lenka Malá

DSC_0336

DSC_0319IMG_3390