English performance

IMG_2596V pondělí 31. března 2014 bylo první anglické vystoupení (English Performance), kterého se zúčastnili žáci prvního stupně. Celým vystoupením nás provázela dvojice z 5. ročníku. Natálka Hrdinová mluvila anglicky a její spolužák Lukáš Nádvorník vše překládal do českého jazyka.

Jako první se s písničkou Hello představili naši nejmenší. K nim se při další písni Big, little přidali druháčkové. Obě skladby žáci doprovodili tanečními kreacemi. Třetím vystoupením byla básnička Red, red, touch your head, kterou děti ze 2. třídy obohatily o jednoduché pohyby a ukazovaly jednotlivé barvičky. Třetí třída předvedla, jak umí rychle a pohotově reagovat na povely v angličtině.  Čtvrťáci vystoupili s písničkou na dobrou noc Animal friends, kde anglicky pozdravili různá zvířátka. Páťáci v cyklistických dresech a helmách uzavřeli představení jednotlivých tříd říkankou Bikes, kterou doprovodili svými barevnými obrázky kol.

Píseň Bye, bye byla poslední tečkou našeho vystoupení. Tento song zpívaly všechny třídy a na klávesy hrála paní učitelka Hovorková.

Výzdobu v podobě vlajek anglicky mluvících zemí vytvořili žáci 9. ročníku a oblíbená anglická slovíčka vybarvili žáci 7. ročníku a děti z družiny.

Děkujeme všem, kteří nás přišli svou účastí podpořit a těšíme se na další společnou akci.

 

 Mgr. Lenka Hošková a Mgr. Radka Vocílková