Vánoční besídka

OLYMPUS DIGITAL CAMERADne 12. prosince si žáci Základní školy v Bohutíně připravili pro své blízké vánoční vystoupení. V zaplněné tělocvičně se před diváky postupně vystřídaly všechny třídy prvního stupně.

Na úvod nás roztančili malí sněhuláčci z 1. B, následovalo vystoupení 3. třídy, která si pro rodiče a prarodiče připravila báseň Vánoční koleda, zazpívala píseň Bim bam a s diváky se s velkým úspěchem rozloučila vánočním tanečkem.

Abychom si všichni připomněli, jak to všechno tenkrát bylo, 2. třída nám předvedla dramatizaci Jak se narodil Ježíšek. Po tomto vystoupení vběhli na scénu prvňáčci z 1. A a znovu nás přiměli podupávat si v rytmu známé písničky Rolničky. Žáci páté třídy se změnili v malé Keviny ze známého amerického filmu a na závěr svého pásma s přehledem zahráli divadlo v angličtině.

Program vánoční besídky zakončila 4. třída písní Vánoční slon a tanečkem na tóny krásné vánoční písně Last Christmas.

Velké díky patří všem účinkujícím, vyučujícím, ale také moderátorům Gabče Zikánové a Petru Puchernovi z 9. třídy, kteří nás celým programem provázeli.

 

                                                                               Mgr. Petra Vondrášková

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA