Interaktivní výstava Hravé Vánoce – 4. třída

OLYMPUS DIGITAL CAMERAI naše třída v pátek, 6. prosince navštívila interaktivní výstavu Hravé Vánoce v Podbrdském muzeu v Rožmitále pod Třemšínem.

Děvčata i chlapci se s nadšením převlékali do postav Barbory, Lucie, Perchty, Mikuláše, čertů, ponocného, hospodyň a Tří králů, a pak si navzájem v kostýmech zahráli příběh s vyprávěním o těchto postavách.

Z výstavy děti odcházely plny dojmů, zážitků, ale i nových poznatků o lidových zvycích a tradicích staročeských Vánoc.

Děkujeme pracovnicím Podbrdského muzea, které si pro děti připravily opravdu OLYMPUS DIGITAL CAMERApoutavý program. Bylo to pro nás hezky prožité dopoledne v adventním čase čekání na ty nejkrásnější svátky v roce.

 

Mgr. Miloslava Sláviková a žáci 4. třídy

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA