Slavnostní zahájení školního roku 2013/2014

OLYMPUS DIGITAL CAMERASlavnostní zahájení školního roku 2013/2014 proběhlo na zahradě Základní školy Bohutín před její nově zrekonstruovanou budovou.

Paní ředitelka Mgr. Vladimíra Melicharová úvodním proslovem přivítala nejen rodiče a stávající žáky školy, ale především prvňáčky, kteří letos usedají do školních lavic poprvé. Žáci 1. A a 1. B přišli do nově vybavených a vyzdobených tříd s očekáváním, úsměvem i obavami. Také žáci dalších tříd s údivem zaznamenali učebny nově zařízené kvalitním nábytkem a další poprázdninové změny školy.

V průběhu prázdnin probíhaly totiž na naší škole velké opravy a úpravy nejen zvenčí. Škola stále prochází rekonstrukcí. Hodně práce již bylo uděláno, ale dost práce je ještě před námi.

Udělá nám velkou radost, když se všichni naši žáci budou chovat tak, aby nám naše základní škola vydržela nová a hezká  co nejdéle.

Všem žákům ZŠ Bohutín přejeme hodně chuti do práce při získávání nových vědomostí a dovedností, aby pro ně nadcházející školní rok byl rokem úspěchů, radosti a poznání. Pedagogům a ostatním zaměstnancům pak přejeme rok plný pohody a optimismu.

 

Mgr. Lada Králová,

zástupkyně ředitelky školy

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA