Zahradní slavnost 9. třídy

OLYMPUS DIGITAL CAMERAV úterý 25. 6. 2013 uspořádala 9. třída pro své spolužáky, učitele, rodiče, prarodiče, přátele a kamarády zahradní slavnost. Kvůli nepříznivému počasí se letos vše odehrávalo v tělocvičně naší školy, která byla pochopitelně vyzdobena, abychom navodili příjemnou atmosféru.

V úvodu se rozloučila 9. třída svým proslovem, ve kterém poděkovala všem, kteří je celých devět let provázeli, a písní, ke které žáci sami složili slova. Následovala různá vystoupení, o která se postarali mladší spolužáci, svůj um předvedla děvčata z kroužku aerobiku, jejichž vystoupení všechny zaujalo. Také děti z DDM nám ukázaly své dovednosti v  aerobiku. Jejich vystoupení bylo vtipné a zároveň zajímavé. Skupina The Bubbles, která se věnuje  hip-hopu, za své číslo sklidila bouřlivý potlesk. Originální byli chlapci se shufflem, rovněž jejich show byla poutavá a přijatá s nadšením. Matěj Bárta, který je žákem 9. třídy, zahrál na klavír titulní píseň z filmu Titanic.

Na závěr měla 9. třída jako překvapení připravený roztomilý havajský taneček, který diváky uchvátil a OLYMPUS DIGITAL CAMERArozesmál. Všem se slavnost deváté třídy moc líbila a snad všichni odcházeli ze školy s dobrou náladou a úsměvem.

 

Žáci 9. třídy

více foto na http://skolabohutin.rajce.idnes.cz/

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAIMG_1381IMG_1392