Kroužky aerobiku se setkaly v ZŠ Jiráskovy sady

DCIM100MEDIAIMG_5136Ve středu 5. června 2013 proběhlo na Základní škole Jiráskovy sady každoroční setkání kroužků aerobiku. Účastnil se ho místní kroužek školní družiny, kroužek DDM Příbram a kroužek ZŠ Bohutín.

Tradičně jsme začali společným cvičením, kdy se na parketu pohybovalo nejen téměř 80 děvčat, ale i tři chlapci!

Do samotné přehlídky vystoupení nás uvedla malá děvčata z Jiráskových sadů aerobikem s říkankami. Ukázala nám, jak se naučila základní kroky a navíc přednesla čtyři říkanky. Větší děti ze školy nám předvedly své vystoupení za doprovodu  Rihanny v prostoru auly.

Mladší kroužek z DDM Příbram nastoupil ke svému vystoupení s polštářky, plyšáky a dokonce v pyžamech! Při svém vystoupení však holčičky určitě nespaly, ale zacvičily plyšákovou sestavu. Zpestřením bylo závěrečné vyhození plyšáků do výšky, kdy jeden dopadl až na místní ozdobný lustr…

Kroužek ZŠ Bohutín vystoupil s hitem skupiny Spice Girls, a ač většina cvičí prvním rokem, nenechali se zahanbit.

Nejzkušenější dívky ze staršího kroužku DDM si pro své vystoupení zvolily novinku od zpěvačky Madonna a všem ukázaly, jak je to pěkné, když se někdo tomuto sportu věnuje poctivě více let. Jako hosté na závěr vystoupila dvojice kamarádek z místní školy, které si samostatně připravily ukázku cvičení se stepy.

Na závěr všichni účinkující dostali sladkou odměnu a pamětní diplom. Zaslouží si k tomu velkou pochvalu!

 

Mgr. Lenka Malá