Rozvrh hodin 2018/2019

Rozvrh hodin – 1. třída (Žáčková Lada)
Hodiny 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Čj
Žáč
Tv
Žáč
M
Žáč
Čj
Žáč
       
Úterý Čj
Žáč
M
Žáč
Čj
Žáč
Hv
Šuch
AjN
Chv
     
Středa Čj
Žáč
M
Žáč
Čj
Žáč
ČaS
Žáč
       
Čtvrtek Čj
Žáč
Tv
Žáč
M
Žáč
ČaS
Žáč
       
Pátek Čj
Žáč
M
Žáč
Vv
Šuch

Šuch
       

 

Rozvrh hodin – 2. třída (Chvalníková Ilona)
Hodiny 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Čj
Chv
M
Chv
Čj
Chv
Vv
Chv

Chv
     
Úterý Čj
Chv
M
Chv
Tv
Chv
Čj
Chv
       
Středa Čj
Chv
M
Chv
ČaS
Chv
Hv
VonR
       
Čtvrtek Čj
Chv
M
Chv
Čj
Chv
Tv
Chv
AjN
Chv
     
Pátek Čj
Chv
M
Chv
ČaS
Chv
Čj
Chv
       

 

Rozvrh hodin – 3. třída (Mrázová Jitka)
Hodiny 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Čj
Mra
M
Mra
Tv
Mra
ČaS
Mra
Čj
Mra
     
Úterý Čj
Mra
M
Mra
Aj
Hlo
ČaS
Mra
  Vv
Mra

Mra
Čj
Mra
Středa Čj
Mra
M
Mra
ČaS
Mra
Čj
Mra
       
Čtvrtek Čj
Mra
Aj
Hlo
Tv
Mra
M
Mra
Čj
Mra
     
Pátek Aj
Hlo
Čj
Mra
M
Mra
Hv
Mra
       

 

Rozvrh hodin – 4. třída (Sláviková Miloslava)
Hodiny 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Čj
Sla
Aj
Hlo/Ber
M
Sla
Čj
Sla
  Vv
Sla
Vv
Sla

Sla
Úterý Čj
Sla
M
Sla
Hv
VonR
Tv
Sla
ČaS
Sla
     
Středa Čj
Sla
M
Sla
ČaS
Sla
Čj
Sla
       
Čtvrtek Čj
Sla
M
Sla
Čj
Sla
ČaS
Sla
Aj
Hlo/Ber
     
Pátek Čj
Sla
M
Sla
Aj
Hlo/Ber
Tv
Sla
ČaS
Sla
     

 

Rozvrh hodin – 5. třída (Malá Lenka)
Hodiny 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí M
Mal
Čj
Mal
Aj
Hlo
Tv
Mal
  Vv
Mal
Vv
Mal

Mal
Úterý Čj
Mal
M
Mal
ČaS
Mal
Čj
Mal
Hv
Mal
     
Středa Čj
Mal
Aj
Hlo
M
Mal
ČaS
Mal
Tv
Mal
     
Čtvrtek Čj
Mal
M
Mal
ČaS
Mal
ČaS
Mal
Čj
Mal
     
Pátek Čj
Mal
Aj
Hlo
M
Mal
Inf
Tra
       

 

Rozvrh hodin – 6. třída (Brabcová Lenka)
Hodiny 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Čj
Bra
Epř
Krý

Ber/Šuch
M
Jel
D
Bra
  Vz
Krý
Z
Ber
Úterý M
Jel
M
Jel
Fy
Dra
Aj
Hlo/Žáč
Tvd
Krý
Tvh
Jel
   
Středa Z
Ber
Čj
Bra
Hv
VonR
Fy
Dra
Aj
Hlo/Žáč
     
Čtvrtek Čj
Bra
Čj
Bra
Epř
Krý
M
Jel
Tvd
Krý
Tvh
Jel
Vv
Šuch
Vv
Šuch
Pátek Inf
Tra
Čj
Bra
M
Jel
Aj
Hlo/Žáč
D
Bra
     

 

 

Rozvrh hodin – 7. třída (Hložanková Nikola)
Hodiny 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí Aj
Hlo
Čj
Bra
Čj
Bra
Epř
Krý
M
Jel
  Nj
Ber
MeV
Šuch
Úterý D
VonR
Vo
Hlo
M
Jel
Hv
VonR
Tvd
Krý
Tvh
Jel
Fy
Dra
Sa
Krý/Dra
Středa Aj
Hlo
Z
Ber
Čj
Bra
Epř
Krý
  Vv
Šuch
Vv
Šuch
Inf
LKr
Čtvrtek M
Jel
M
Jel
Čj
Bra
Z
Ber
Tvd
Krý
Tvh
Jel
   
Pátek Nj
Ber
D
VonR
Čj
Bra
M
Jel
Aj
Hlo
     

 

Rozvrh hodin – 8. třída (Berkovcová Martina)
Hodiny 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí M
Jel
M
Jel
ČaZ
Krý
Aj
Hlo
Tvh
Krý
Tvd
Ber
Vo
Šuch
MeV
Šuch
Úterý Aj
Hlo
Čj
Bra
Z
Ber
M
Jel
Fy
Dra
  Vv
Šuch
Sa
Krý/DRa
Středa D
Bra
Hv
VonR
Fy
Dra
Nj
Ber
  Čj
Bra
Čj
Bra
Inf
LKr
Čtvrtek Aj
Hlo
Nj
Ber
M
Jel
Čj
Bra
D
Bra
  Tv
Krý/Ber
ČaZ
Krý
Pátek Čj
Bra
Z
Ber
Ch
Tra

Ber
M
Jel
     

 

Rozvrh hodin – 9. třída (Vondrášková Renata)
Hodiny 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí CvČj
LKr
Čj
LKr
M
Jel

Ber
Tvh
Krý
Tvd
Ber
Ch
Tra
CvM
Jel
Úterý Nj
Ber
Čj
LKr
D
Bra
Fy
Dra
M
Jel
  Epř
Krý
Aj
Hlo
Středa Čj
LKr
Čj
LKr
Aj
Hlo
D
Bra
Fy
Dra
  Vv
Ber
Inf
LKr
Čtvrtek Nj
Ber
Čj
LKr
Aj
Hlo
Epř
Kry
M
Jel
  Tv
Krý/Ber
Z
Ber
Pátek M
Jel
M
Jel
Vo
VonR
Hv
VonR
Ch
Tra