Školní výlet 7. třídy

Ve dnech 5. 6. – 7. 6. 2019 žáci 7. třídy vyrazili na vícedenní výlet do rekreačního střediska ve Věšíně. Ve středu dopoledne jsme plni očekávání dorazili na místo. Nejdříve jsme se ubytovali v chatkách a seznámili se s okolím. Poté už na nás čekal bohatý program, který připravila školní psycholožka Pavlína Vyšínová. Během dvou dnů jsme toho stihli opravdu hodně. Vyzkoušeli jsme si různé sportovní aktivity, např. fotbal, nohejbal nebo volejbal. Zahráli jsme si spoustu zábavných her, během kterých jsme si užili hodně legrace, ale také jsme se více poznávali. Dali jsme prostor i naší kreativitě a pomocí sava si vytvořili krásná trička s africkými motivy. Ve chvilkách volna jsme vyráželi na procházky do brdských lesů a večer si opekli buřty na ohýnku. Výlet nám nepřekazila ani silná bouřka. Naopak, pro děti to byl jeden z nejvíce adrenalinových zážitků. Pobyt jsme zakončili diskotékou, kterou si všichni náramně užili.

Výlet se nám všem moc líbil a doufáme, že v příštích letech opět vyrazíme na pár dní do přírody. Rádi bychom poděkovali paní psycholožce, která pro nás připravila báječný výlet, ze kterého jsme si odvezli hezké vzpomínky.

Nikola Hložanková, tř. uč. a žáci 7. třídy