Poslední školní výlet 9. třídy

10. – 12. 6. jsme se s deváťáky vydali na náš poslední školní výlet. Jak se říká: „ To nejlepší naposled,“ tady platilo stoprocentně. Náš třídenní pobyt se konal v rekreačním středisku Věšín, uprostřed brdských lesů. Líbilo se nám všechno. Bydlení v chatkách, dobré jídlo, čisté nové toalety se sprchami a hlavně všechna hřiště. I když děti vyzkoušely fotbal, stolní tenis, badminton i nohejbal, nejvíce si zamilovaly volejbal. Hrály ho i v tom velkém horku, byly k neunavení. Večery jsme si zpříjemnili táborákem a diskotékou.

V úterý jsme se vydali na túru k Padrťským rybníkům. V lese po dešti bylo opravdu krásně. Nechyběla ani zastávka na zpáteční cestě na grilu v Míšově. Po 10 km dobrá klobáska a točená kofola přišly k chuti.

Jsem moc ráda, že se výletu zúčastnili úplně všichni.  Byli jsme skvělá parta a budeme mít na co vzpomínat.

Renata Vondrášková, Ladislava Lišková