Zápis do 1. třídy

Vážení rodiče a milí budoucí prvňáčci,

srdečně vás zveme  k zápisu do 1. třídy ZŠ Bohutín  pro školní rok 2019/2020 ve čtvrtek 4. 4. od 14 do 18 hodin.

K zápisu do prvního ročníku pro školní rok 2019/2020 se dostaví děti, které dovrší  šestý rok věku nejpozději do 31. 8. 2019, tzn. děti narozené od 1. 9. 2012 do 31. 8. 2013 a dále děti, kterým byl při zápisu v roce 2018 povolen odklad školní docházky o jeden rok. Výjimečně mohou být zapsány i mladší mimořádně talentované děti.

Potřebná dokumentace při zápisu: žádost o přijetí nebo žádost o odklad, osobní list žáka (dostupné na http://www.zsbohutin.cz/?page_id=1782) , doklad totožnosti zákonného zástupce a doklad, že je zákonným zástupcem žáka, jehož přihlašuje k povinné školní docházce (doklad totožnosti zákonného zástupce – občanský průkaz, pas, doklad zákonného zástupce žáka – rodný list, popř. i rozhodnutí soudu).

K žádosti o odklad je třeba přiložit vyšetření ze školského poradenského zařízení a vyšetření od odborného lékaře nebo klinického psychologa.