Anglická olympiáda

Dne 11. 2. se žáci naší školy zúčastnili okresního kola olympiády Konverzace v anglickém jazyce. Kategorii 1A (7. ročník) zastupovala Adéla Cigániková ze 7. třídy, kategorii 2A (8. a 9. ročník) František Kulovaný z 9. třídy. Žáci nejdříve absolvovali písemný test, který se skládal z několika částí (gramatika, poslech a čtení s porozuměním). František Kulovaný se probojoval mezi 5 nejlepších žáků a postoupil do ústního kola, ve kterém zkušení porotci otestovali jeho konverzační schopnosti. Celkově se František umístil na krásném 4. místě.

Oběma reprezentantům gratulujeme za velice pěkné výkony a přejeme mnoho úspěchů při dalším studiu anglického jazyka.

Bc. Nikola Hložanková, vyučující anglického jazyka