Školní výlet 7. a 8. třídy

V pondělí 14. 5. 2018 jsme se se žáky 7. a 8. třídy vypravili na výlet. Po loňské zkušenosti se zážitkovým dobrodružstvím v Mirákulu jsme hledali něco podobného. Našli jsme. TEPfactor v Chotilsku u Sedlčan byla skvělá volba. Jedná se o hru dle předlohy pevnosti Boyard.

Cesta nám příjemně ubíhala a do cíle jsme dorazili plni očekávání. Nebyli jsme zklamáni. Všichni zažili to pravé dobrodružství. Tajemno, zdolávání překážek a luštění šifer. Děti plnily pětadvacet herních úkolů s pohyblivými překážkami a spoustou nástrah. V týmu čtyř až pěti osob zdolávaly čtyři kategorie úkolů zaměřených na fyzičku, trpělivost, přemýšlení a šikovnost.  Vše bylo řízeno elektronikou, na zdolání každé překážky byl časový limit. Úkoly mohly děti plnit v libovolném pořadí a s neomezeným počtem pokusů.

Obdivovaly jsme s kolegyní s jakou chutí a vytrvalostí žáci tři hodiny bojovali o cenné body. Ocenily jsme jejich smysl pro týmovou práci, zručnost i logické uvažování. Pirát, který po celou dobu soutěž řídil, na závěr dětem rozdal diplomy a upomínkové předměty. Všichni se vraceli domů příjemně unavení a plní nezapomenutelných zážitků

Renata Vondrášková, Karolína Šuchmanová, třídní učitelky