Recitační soutěž v naší škole

V pondělí 7. května 2018 proběhla v naší škole soutěž v recitaci. 

Žáci byli rozdělení do dvou kategorií. Samostatnou kategorii tvořili naši nejmladší žáci z 1. třídy a do druhé kategorie byli zařazeni žáci 2., 3. a 4. třídy. Bohužel ani v tomto školním roce se starší žáci do recitační soutěže nepřihlásili.

V kategorii nejmladších žáků nás svým výkonem nejvíce zaujala Barunka Bezoušková, která si vybrala báseň Včely a obsadila 1. místo. Na druhém místě skončila Linda Turková s básní Okáč a třetí místo získala Vaneska Vandrová s básničkou Čápi.

Ve druhé kategorii zvítězil žák 3. třídy Jakub Černý s básní Nemalujte čerta na zeď. O druhé místo se podělili Vojta Zábranský s vlastní básní Malý psík Ťulda a Nikolka Přikrylová s básničkou Děťátko spí. Stejně tak i na třetím místě se umístily dvě žákyně – Leonka Mádlová s básní Včelička a Míša Stehlíková s básničkou Hledám tátu.

Za svoje výkony si žáci odnesli pěkné diplomy a drobné dárky. Všichni dostali ještě i sladkou odměnu.

Výhercům blahopřejeme a všechny zúčastněné děti chválíme za snahu a odvahu se do soutěže přihlásit.

Již nyní se těšíme na recitační výkony našich žáků v příštím roce.

 

                                                                                         Mgr. Jitka Mrázová