Pěvecká soutěž

V pondělí 16. 4. 2018 jsme uspořádali další ročník soutěže v sólovém zpěvu Zlatá nota.

V první kategorii soutěžily děti z 1. třídy. Zvítězila Linda Turková, která nás překvapila krásným čistým hláskem. Na druhém místě byla Monika Ráczová a třetí příčku obsadila Viktorie Hrabušová. Žáci 2. a 3. třídy soutěžili ve druhé kategorii. Zlatou notu si vyzpíval Zbyněk Turek, další místa patřila Emě Kaprhálové a Ester Kvasnovské. V další kategorii se utkali žáci 4. a 5. třídy. První místo si zasloužila Natálie Kožená, na druhé příčce se umístila Eva Švejnohová a trojici nejlepších doplnila Nicol Tesková. Velmi nás potěšilo, že se zúčastnili i žáci z 2. stupně. Nejlepší zpěvačkou byla Marie Kulovaná, na dalších vítězných místech byli Anna Karasová, Michaela Kazdová a Zdeněk Dušek.

Nejlepší zpěváci obdrželi diplom, upomínkový dárek a všichni soutěžící dostali sladkou odměnu, kterou si plně zasloužili. Velmi si ceníme toho, že si soutěžící připravili písničku a vystoupili před publikem. Vítězům gratulujeme a těšíme se na další ročník soutěže.

 

Renata Vondrášková