Velikonoční jarmark

Na minulý čtvrtek se všichni žáci ZŠ Bohutín moc těšili. V rámci projektu „Slavíme svátky“ proběhl velikonoční jarmark určený pro širokou veřejnost.

Děti spolu s učitelkami vyráběly dekorace, zápichy, přáníčka, malovaná vajíčka. Pomohli nám i rodiče svými dekorativními výrobky nebo různými dobrotami.

V určený den se třídy proměnily v obchůdky. Ihned po otevření školy přišli první zákazníci. A bylo z čeho vybírat – velikonoční dekorace, květníky, zajíčci, vajíčka a další výrobky, doplněné o bochánky, perníčky a různé zákusky.

Devátá třídy mj. zajistila občerstvení – párky v rohlíku a pizzu. V kavárničce vařili čaj a kávu, aby návštěvníci mohli v klidu posedět.

Třídy i chodby školy doslova zářily jarními barvami a pestrostí. 

Jarmark se moc povedl a doufáme, že i zákazníci byli spokojení. Děkujeme touto cestou všem zapojeným zaměstnancům školy a samozřejmě dětem a rodičům i prarodičům za aktivní pomoc. Výtěžek z dobrovolného vstupného 2595 Kč bude věnován na charitativní účely – jako již tradičně na konto Dobrý anděl.

Mgr. Lenka Malá