Hory 2018

Jak jsme se měli letos na horách? V sobotu 17.2. 2018 jsme kolem dvanácté vyjeli do Krkonoš na lyžařský kurz. Z Janských Lázní jsme potom lanovkou vyjeli na Černou horu, kde už na naše věci čekali pracovníci hotelu Černá bouda se skútry a saněmi. My to zvládli k hotelu za 10 minut pěšky. V klidu jsme si vybalili a po večeři a instrukcích od našich vedoucích jsme se těšili na osobní volno před spaním.

V neděli jsme začali prvním lyžařským výcvikem na malé sjezdovce u hotelu. Většina z nás  už lyžovat uměla a začátečníci se pod vedením instruktorů velmi snažili. Dva dny v týdnu jsme šli také na velkou sjezdovku, kde si to většinou každý užil.

V úterý dopoledne nás čekala procházka v krásné zasněžené krajině, kde jsme se navzájem koulovali a házeli do sněhu. S panem učitelem Jelínkem jsme absolvovali i výcvik na běžkách.

Ve čtvrtek a v pátek jsme absolvovali závody na lyžích a na běžkách.  Na prvních místech se v jednotlivých kategoriích umístili: Filip Kala, Pavel Vítek, Tereza Trčová, Natálie Kazdová a Simona Pečená.

No a v pátek jsme také někteří fandili při hokeji našim reprezentantům, ale asi málo, protože jsme prohráli. V sobotu ráno jsme sjeli lanovkou a někteří na lyžích do Janských Lázní, kde již na nás čekal autobus a odvezl nás domů. Tento lyžák byl podle našeho mínění ten nejlepší!

Žáci 9.třídy