Vybíjená 4. a 5. třída

V úterý 20. 2. a ve čtvrtek 22. 2. 2018 se naše škola zúčastnila turnaje ve vybíjené určené pro žáky 4. a 5. tříd.

Nejprve chlapci zahájili otevřenou vybíjenou, kde jsme na úvod hráli proti týmům ZŠ Březové Hory a ZŠ 28. října. Tito soupeři byli nad naše síly. V zápase s Višňovou se úroveň hráčů srovnala a také výsledek byl nerozhodný.

Děvčata měla ve skupině čtyři soupeře. Pro velkou nemocnost se dva týmy omluvily, a tudíž dívky hrály pouze dva zápasy. S favorizovanou Březnicí se srovnaly až ve druhém poločase a manko z prvního již dohnat nemohly. Se ZŠ Školní suverénně vyhrály.

Ani jeden náš tým ze skupiny nepostoupil, přesto mohu všechny zúčastněné sportovce pochválit. Hráli pěkně, dodržovali domluvenou taktiku, snažili se a za předvedený výkon se určitě nemusí stydět.

 

Mgr. Lenka Malá