Škola základ života

Dne 12. 6. 2014 zhlédl druhý stupeň ZŠ Bohutín divadelní představení příbramského divadla Škola základ života.

Šlo o výňatky z každodenního života sexty v nejmenovaném českém maloměstském gymnáziu, o de facto muzikálovou adaptaci stejnojmenné divadelní hry a knihy Jaroslava Žáka, ovšem využívající i motivů z klasických filmů Škola základ života a Cesta do hlubin študákovy duše.

Představení trvalo asi dvě hodiny a rozhodně mělo něco do sebe. Celé bylo takové milé a úsměvné. Nejlepší ovšem byly hudební vložky, které nás něžně probíraly, když jsme usínali.

Poznali jsme známou herečku Annu Fixovou alias Moniku ze seriálu Ulice. Dále se nám líbil Áďa Čuřil alias Filip Müller, který představoval třídního frajírka. Celkově se nám divadlo moc líbilo, byla to skvělá podívaná.

Za 9. třídu Pavlína Šimánková a Ilona Bulvová

Fotografie z představení použita s laskavým svolením Divadla A. Dvořáka Příbram